Krajky Sedlice Nákupní Košík

AKCE

15.12. - STŘÍBRNÁ SOBOTA   Navštivte v sobotu 15.12. obchod Sedlické krajky - budeme mít pro Vás OTEVŘENO od 10.00 - 16.00 hodin * MOŽNOST NÁKUPU VÁNOČNÍHO DÁRKU "NA POSLEDNÍ CHVÍLI" * PŘI NÁKUPU NAD 500,-Kč - ZÍSKÁVÁTE HODNOTNÝ DÁREK (platí pouze pro tento den) Těšíme se na Vás!!!!!!
8.12. - BRONZOVÁ SOBOTA   Sedlická krajka,o.p.s. Vás srdečně pozvala na:  Adventní trhy Termín konání: 8. 12. 2018 od 9 do 16 hod. Místo konání: Blovice - zámek Hradiště – sídlo muzea Trhy se konaly již tradičně na zámku Hradiště a v zámeckém parku. Našli jste zde velké množství tradičních ručních řemesel s vánoční tématikou, občerstvení a skvělou vánoční atmosféru a pohodu. Sedlická krajka, Vám zde nabídla paličkovanou krajku a pomůcky určené pro výrobu krajek -mohli jste nás najít v přízemí zámku v prostorách ložnice. Děkujeme za Vaši návštěvu!!!! Fotky z akce:  
1.12. - ŽELEZNÁ SOBOTA Sedlická krajka Vás pozvala do Sedlice na ADVENTNÍ TRHY, které se uskutečnily na náměstí T.G.Masaryka od 14.00 do 17.00 hodin. A co Vás zde čekalo ? Řemeslnický jarmark, vystoupení žáků ZŠ a MŠ, posílání přání Ježíškovi + dětská dílna, občerstvení a na samý závěr - ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMKU. Obchod Sedlické krajky byl pro Vás OTEVŘENÝ od 10.00 - 16.00 hodin.  Děkujeme za Vaši návštěvu. Fotky z akce:      
Sedlická krajka,o.p.s. Vás SRDEČNĚ POZVALA na:  VELIKONOČNÍ JARMARK v sobotu 10. 3.  od 9 do 15 hodin na zámek Hradiště v Blovicích. Představily jsme Vám novou kolekci krajek s velikonoční tématikou. Pro krajkářky jsme měly pomůcky určené na výrobu krajek (herdulky,paličky,špendlíky,bavlnky.......) a pro švadlenky drobnou galanterii. Dále jste zde našli velké množství řemeslníků a velikonočních tradic jako: zdobení vajíček, pletení pomlázek a prodej různých výrobků s (nejen) jarní a velikonoční tématikou. Fotky z akce:  
16.12. - STŘÍBRNÁ SOBOTA   Navštivte v sobotu 16.12. obchod Sedlické krajky - budeme mít pro Vás otevřeno od 10.00 - 16.00 hodin * MOŽNOST NÁKUPU VÁNOČNÍHO DÁRKU "NA POSLEDNÍ CHVÍLI" * PŘI NÁKUPU NAD 500,-Kč - ZÍSKÁVÁTE HODNOTNÝ DÁREK (platí pouze pro tento den) Těšíme se na Vás!!!!!!      
© Funda.name