Krajky Sedlice Nákupní Košík

AKCE

Sedlická krajka,o.p.s. ve spolupráci s městem Sedlice pořádají SLAVNOSTNÍ VÝSADBU KRAJKÁŘSKÉ HRUŠNĚ TRNITÉ v sobotu 13. dubna 2019 v 10.00 hodin v Sedlici u Blatné na náměstí T.G.Masaryka 114 Slavnostní vysazení proběhne za asistence zástupců města Sedlice, partnerské obce Tiefenbach, krajkářek z obou regionů a široké veřejnosti. Připravili jsme pro Vás hudební a taneční vystoupení, občerstvení a dobrou zábavu. PROGRAM BUDE UPŘESNĚN........... Těšíme se na Vás.........
KRAJKÁŘSKÁ HRUŠEŇ TRNITÁ pro TIEFENBACH V rámci projektu a na důkaz partnerství/přátelství vysadíme "Krajkářskou hrušeň trnitou" v naší partnerské obci Tiefenbach (okres Cham, Německo) . Slavnostní výsadba proběhne již 7. dubna 2019 v Tiefenbachu Přítomni budou zástupci města Sedlice a společnosti Sedlická krajka.
Sedlická krajka,o.p.s. Vás SRDEČNĚ pozvala na:  VELIKONOČNÍ JARMARK v sobotu 30. 3.  od  9.00 do 15.00 hodin na zámek Hradiště v Blovicích. Představily jsme Vám zde kraječky s velikonoční tématikou. Pro krajkářky jsme měly pomůcky určené na výrobu krajek (herdulky,paličky,špendlíky,bavlnky.......) a pro švadlenky drobnou galanterii. Dále jste zde mohli najít velké množství řemeslníků a velikonočních tradic jako: zdobení vajíček, pletení pomlázek a prodej různých výrobků s (nejen) jarní a velikonoční tématikou. Fotky z akce:    
15.12. - STŘÍBRNÁ SOBOTA   Navštivte v sobotu 15.12. obchod Sedlické krajky - budeme mít pro Vás OTEVŘENO od 10.00 - 16.00 hodin * MOŽNOST NÁKUPU VÁNOČNÍHO DÁRKU "NA POSLEDNÍ CHVÍLI" * PŘI NÁKUPU NAD 500,-Kč - ZÍSKÁVÁTE HODNOTNÝ DÁREK (platí pouze pro tento den) Těšíme se na Vás!!!!!!
8.12. - BRONZOVÁ SOBOTA   Sedlická krajka,o.p.s. Vás srdečně pozvala na:  Adventní trhy Termín konání: 8. 12. 2018 od 9 do 16 hod. Místo konání: Blovice - zámek Hradiště – sídlo muzea Trhy se konaly již tradičně na zámku Hradiště a v zámeckém parku. Našli jste zde velké množství tradičních ručních řemesel s vánoční tématikou, občerstvení a skvělou vánoční atmosféru a pohodu. Sedlická krajka, Vám zde nabídla paličkovanou krajku a pomůcky určené pro výrobu krajek -mohli jste nás najít v přízemí zámku v prostorách ložnice. Děkujeme za Vaši návštěvu!!!! Fotky z akce:  
© Funda.name