Krajky Sedlice Nákupní Košík

AKCE

16.12. - STŘÍBRNÁ SOBOTA  Navštivte v sobotu 16.12. náš obchůdek Sedlické krajky - budeme mít pro Vás OTEVŘENO od 9.00 - 15.00 hodin.  Najdete zde velký výběr tradičních výrobků z ručně paličkované krajky - nabízíme veškeré pomůcky pro krajkářky. * MOŽNOST NÁKUPU ORIGINÁLNÍHO VÁNOČNÍHO DÁRKU * PŘI NÁKUPU NAD 500,-Kč - ZÍSKÁVÁTE HODNOTNÝ DÁREK (platí pouze pro tento den) Těšíme se na Vás!!!!!!  
  9.12. - BRONZOVÁ SOBOTA  Navštivte v sobotu 9.12. náš obchůdek Sedlické krajky - budeme mít pro Vás OTEVŘENO od 9.00 - 15.00 hodin.  Najdete zde velký výběr tradičních výrobků z ručně paličkované krajky - nabízíme veškeré pomůcky pro krajkářky. * MOŽNOST NÁKUPU ORIGINÁLNÍHO VÁNOČNÍHO DÁRKU * PŘI NÁKUPU NAD 500,-Kč - ZÍSKÁVÁTE HODNOTNÝ DÁREK (platí pouze pro tento den) Těšíme se na Vás!!!!!!    
Bohužel jsme se pro NEMOC nemohly této krásné akce zůčastnit.    
Sedlická krajka Vás pozvala do Sedlice na ADVENTNÍ TRHY, které se uskutečnily na náměstí T.G.Masaryka od 14.30 do 17.30 hodin. Čekal tu na Vás řemeslnický jarmark, vystoupení žáků ZŠ a MŠ, posílání přání Ježíškovi + dětská dílna, občerstvení a na samý závěr - ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMKU. Obchod Sedlické krajky měl pro Vás OTEVŘENO od 14.30 - 17.00 hodin. ADVENTNÍ AKCE: při nákupu nad 500,- Kč jste mohli získát krásný dárek. Děkujeme všem, kteří i přes nepřízeň počasí do Sedlice dorazili a náš obchůdek navštívili.    
 Sedlická krajka, o.p.s. Vás pozvala do našeho obchůdku v rámci akce pořádané Jihočeským krajem DNY OTEVŘENÝCH ATELIÉRŮ 14. - 15. 10. 2023 9.00 - 15.00 hodin V našem obchůdku jste mohli o tomto podzimním víkendu zakoupit jak výrobky z ručně paličkované krajky, tak shlédnout některé historické předměty z našeho archivu.
© Funda.name