Krajky Sedlice Nákupní Košík

AKCE

Sedlická krajka,o.p.s. Vás pozvala na:  VELIKONOČNÍ JARMARK v sobotu 18.3.2023 na zámek Hradiště v Blovicích. Představily jsme Vám zde kraječky s velikonoční tématikou. Pro krajkářky jsme měly pomůcky určené na výrobu krajek (herdulky,paličky,špendlíky,bavlnky.......) a pro švadlenky drobnou galanterii. Našli jste nás jako vždy v přízemních prostorách zámku. Dále zde bylo velké množství řemeslníků a velikonočních tradic jako: zdobení vajíček, pletení pomlázek a prodej různých výrobků (nejen) s jarní a velikonoční tématikou.  
17.12. - ZLATÁ SOBOTA Hledáte originální dárek pod stromeček? Navštivte tuto sobotu prodejnu Sedlické krajky. Máme pro Vás otevřeno od 10.00-16.00 hodin. Najdete nás přímo na náměstí v Sedlici u Blatné. ADVENTNÍ AKCE: při nákupu nad 500,- Kč získáte krásný dárek. Těšíme se na vás.....  
10.12. - STŘÍBRNÁ SOBOTA Hledáte originální dárek pod stromeček? Navštivte tuto sobotu prodejnu Sedlické krajky. Máme pro Vás otevřeno od 10.00-16.00 hodin. Najdete nás přímo na náměstí v Sedlici u Blatné. ADVENTNÍ AKCE: při nákupu nad 500,- Kč získáte krásný dárek. Těšíme se na vás.....
3.12. - BRONZOVÁ SOBOTA Sedlická krajka Vás srdečně pozvala na:  Adventní trhy Termín konání: 3. 12. 2022 od 9.00 do 15.30 hod. Místo konání: Blovice - zámek Hradiště – sídlo muzea Trhy se po dlouhé pauze konaly na zámku Hradiště a v zámeckém parku. Našli jste zde velké množství tradičních ručních řemesel s vánoční tématikou, občerstvení a skvělou vánoční atmosféru a pohodu. Sedlická krajka, Vám zde nabídla výrobky z ručně paličkované krajky - KRÁSNÝ A ORIGINÁLNÍ DÁREK POD STROMEČEK a pomůcky určené pro výrobu krajek - našli jste nás v přízemí zámku v prostorách ložnice. DĚKUJEME ZA Vaši návštěvu!!!!    
26.11. - ŽELEZNÁ SOBOTA ADVENTNÍ TRHY Obchod Sedlické krajky bude v tomto dni pro Vás OTEVŘENÝ od 10.00 - 16.00 hodin. ADVENTNÍ AKCE: při nákupu nad 500,- Kč získáte krásný dárek. Těšíme se na vás..... Sedlická krajka Vás zve do Sedlice na ADVENTNÍ TRHY, které se uskuteční na náměstí T.G.Masaryka od 14.30 do 17.30 hodin. A co Vás zde bude čekat? Řemeslnický jarmark, vystoupení žáků ZŠ a MŠ, posílání přání Ježíškovi + dětská dílna, občerstvení a na samý závěr - ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMKU.  
© Funda.name