Krajky Sedlice Nákupní Košík

AKCE

Sedlická krajka,o.p.s. Vás srdečně zve na gastro-fest Vaříme, pěčeme......a jiné v sobotu 6.5. do Pištína u Českých Budějovic od 12.00 - do 21.00 hodin do sportovně rekreačního areálu Sedlická krajka Vám zde nabídne krajkové výrobky a pomůcky pro výrobu krajek. Těšíme se na Vás!!!! více informací najdete na: www.pistin.cz
Sedlická krajka,o.p.s. Vás pozvala do Jihočeského muzea v Českých Budějovicích do historické budovy Jihočeského muzea v neděli 2.4. na VELIKONOČNÍ VÝSTAVU   V rámci této akce jsme Vám zde nabídli k vidění i ke koupi paličkované krajky s jarní a velikonoční tématikou. K nahlédnutí byly i ukázky krajek historických ze sedlicka a po celý den ( od 9.00 - do 17.00 hod.) Vás čekalo předvádění výroby krajek. Děkujeme za návštěvu.   
Sedlická krajka,o.p.s. Vás  pozvala na:  VELIKONOČNÍ JARMARK v sobotu 25. 3.  od 9 do 16 hodin na zámek Hradiště v Blovicích. Mohli jste vidět novou kolekci krajek s velikonoční tématikou. Pro krajkářky jsme měli pomůcky určené na výrobu krajek (herdulky,paličky,špendlíky,bavlnky.......) a pro švadlenky drobnou galanterii. Dále jste zde mohli najít nepřeberné množství řemeslníků a velikonočních tradic jako: zdobení vajíček, pletení pomlázek a prodej různých výrobků s (nejen) jarní a velikonoční tématikou.    
Sedlická krajka,o.p.s. Vás srdečně pozvala na: 7. Adventní trhy Termín konání:10. 12. 2016 od 9 do 16 hod. Místo konání: Blovice - zámek Hradiště – sídlo muzea Trhy se konaly již tradičně na zámku Hradiště a v zámeckém parku. Mohli jste zde najít velké množství tradičních ručních řemesel s vánoční tématikou. Sedlická krajka, Vám zde nabídla paličkovanou krajku a pomůcky určené pro výrobu krajek -mohli jste nás najít v přízemí zámku v prostorách ložnice. Fotky z akce:      
Sedlická krajka Vás pozvala do Sedlice 26.11. na ADVENTNÍ SETKÁNÍ, které se uskutečnilo na náměstí T.G.Masaryka od 14.00 do 17.30 hodin. Program: 14.30 hod. - zahájení 15.00 hod. - pásmo dětí Mateřské školy Sedlice 15.30 hod. - pohádka divadla TÁTA a MÁMA 16.15 hod - ZŠ T.G.Masaryka v Sedlici 16.30 hod. - ZUŠ Blatná 17.00 hod. - ZŠ T.G.Masaryka v Sedlici 17.20 hod. - Pootavští trubači                   rozsvícení vánoční výzdoby Ježíškova pošta - příjem přání pro Ježíška Trh: řemeslnický jarmark - prodejci regionálních produktů Občerstvení Setkání bylo zakončeno rozsvícením vánoční výzdoby. OBCHOD SEDLICKÉ KRAJKY - BYL  PRO VÁS OTEVŘEN OD 13.00 - DO 17.00 HODIN.   
© Funda.name