Krajky Sedlice Nákupní Košík

AKCE

V rámci "3.Krajkářských dnů", konaných v bavorském městě Schönsee (okres Schwandorf), pořádá Sedlická krajka,o.p.s. ve spolupráci s městem Sedlice výstavu na květinové téma, kde představíme nejenom krajky historické, ale i současnou tvorbu naší společnosti. Součástí této akce jsou různé výstavy, prodejní akce a přehlídky. Navštivte město Schönsee - 17. - 22. června 2019. U příležitosti této akce se bude konat v pátek 21. června 2019  módní přehlídka, kde opět ukážeme krajky, krajkové oděvy a doplňky jak na oděvech historických (v čem chodily naše babičky), tak oděvy pro dnešní moderní ženu. Na závěr naší módní přehlídky představíme zlatý hřeb a to repliku našeho zlatého paličkovaného čepce. Přehlídka se bude konat ve Weidingu (4 km od Schönsee) v kulturním sále (vedle kostela).
Sedlická krajka,o.p.s. ve spolupráci s městem Sedlice pořádají SLAVNOSTNÍ VÝSADBU KRAJKÁŘSKÉ HRUŠNĚ TRNITÉ v sobotu 13. dubna 2019 v 10.00 hodin v Sedlici u Blatné na náměstí T.G.Masaryka 114 Slavnostní vysazení proběhne za asistence zástupců města Sedlice, partnerské obce Tiefenbach, krajkářek z obou regionů a široké veřejnosti. Připravili jsme pro Vás hudební a taneční vystoupení, občerstvení a dobrou zábavu. PROGRAM BUDE UPŘESNĚN........... Těšíme se na Vás.........
KRAJKÁŘSKÁ HRUŠEŇ TRNITÁ pro TIEFENBACH V rámci projektu a na důkaz partnerství/přátelství vysadíme "Krajkářskou hrušeň trnitou" v naší partnerské obci Tiefenbach (okres Cham, Německo) . Slavnostní výsadba proběhne již 7. dubna 2019 v Tiefenbachu Přítomni budou zástupci města Sedlice a společnosti Sedlická krajka.
Sedlická krajka,o.p.s. Vás SRDEČNĚ pozvala na:  VELIKONOČNÍ JARMARK v sobotu 30. 3.  od  9.00 do 15.00 hodin na zámek Hradiště v Blovicích. Představily jsme Vám zde kraječky s velikonoční tématikou. Pro krajkářky jsme měly pomůcky určené na výrobu krajek (herdulky,paličky,špendlíky,bavlnky.......) a pro švadlenky drobnou galanterii. Dále jste zde mohli najít velké množství řemeslníků a velikonočních tradic jako: zdobení vajíček, pletení pomlázek a prodej různých výrobků s (nejen) jarní a velikonoční tématikou. Fotky z akce:    
15.12. - STŘÍBRNÁ SOBOTA   Navštivte v sobotu 15.12. obchod Sedlické krajky - budeme mít pro Vás OTEVŘENO od 10.00 - 16.00 hodin * MOŽNOST NÁKUPU VÁNOČNÍHO DÁRKU "NA POSLEDNÍ CHVÍLI" * PŘI NÁKUPU NAD 500,-Kč - ZÍSKÁVÁTE HODNOTNÝ DÁREK (platí pouze pro tento den) Těšíme se na Vás!!!!!!
© Funda.name