Krajky Sedlice Nákupní Košík
Zpět 1  2   
Objekty, budovy, zámky a hrady.....
Produkt číslo:

Ilustrační fografie (zámek v Blatné). Přímo pro Vás zhotovíme návrh objektu (stačí kvalitní fotografie) + cenovou kalkulaci. Můžeme vyrobit Vámi požadovaný objekt - jako jsou historické budovy, zámky, hrady, kapličky, brány, boží muka....atd. Velikost a barevnost dle Vašeho požadavku. Pro konečnou úpravu můžeme obraz zarámovat do skleněného clip-rámu nebo do dřevěného rámu se sklem (v nabídce máme rám bílý, světlé dřevo, tmavé dřevo).

Cena dle velikosti a náročnosti.


Objekty, budovy, zámky a hrady.....
Cena: 0,-Kč

Počet
Svícny
Produkt číslo:

Nabízíme různé druhy dřevěných svícnů, které jsou určené pro čajovou svíčku. V nabídce máme svícny kulaté i hranaté ve velikosti od 5cm do 12cm. Svícen je bez povrchové úpravy. Krajkovou pásku (ruční práce) nabízíme s různými motivy a v různých šířkách.  Variabilní je i výběr barev (převážně nabízíme přírodní barvy) a je doplněná o stužku, jutu, lněný provázek, korálky nebo dřevěná srdíčka.

Cena se pohybuje od 560,- do 650,- Kč  (podle velikosti svícnu a šíře paličkované krajky).

 


Svícny
Cena: 0,-Kč

Počet
Záložka do knihy
Produkt číslo:

Krajková záložka do knihy. Paličkovaná krajka je připevněná na dřevěném výřezu, velikost: 5 x 15 cm. Vyrábíme v různých barvách a motivech. Finální výrobek je ošetřen bezbarvým lakem. Dodáváme v ochranné slídě.

 


Záložka do knihy

     Cena: 590,-Kč


Počet
Zpět 1  2   
© Funda.name