Krajky Sedlice Nákupní Košík

V rámci dalšího ročníku Krajkářských slavností 11.8.2018 proběhl

IV. ročník BIENÁLE SEDLICKÉ KRAJKY

Na oslavu stého výročí vzniku Československa (28.října 2018) jsme vybrali jako téma:

Ta naše země česká............

-------------------------------------------------

DĚKUJEME VŠEM KRAJKÁŘKÁM - MALÝM I VELKÝM ,KTERÉ SE NAŠÍ SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY ZÚČASTNILY - A VŠEM VÍTĚZKÁM GRATULUJEME!!!!

Všechny soutěžní práce si již můžete vyzvednout na prodejně Sedlické krajky

-----------------------------------------------------

I.kategorie

do 15 let (děti) - Z našich luhů a hájů........

1. MÍSTO - "Luční kvítí" od Natálie Blovské

  

2. MÍSTO - "Sýkorka" od Magdaleny Mazáčkové

  3. MÍSTO - "Z českých luhů a hájů od Bedřicha Smetany" od Markéty Fabiánkové

 

II. kategorie

od 15 do 100 let - Ta naše země česká.......

  1. MÍSTO - "Kde domov můj" od Heleny Bělohlavové

 

 2. MÍSTO - "Pouť ke kostelu" od Jany Čížkové

 

 3. MÍSTO - "Beskydy - zvonička na vrchu Soláň" od Bohumily Janotové

 ----------------------------------------------

Ocenění, které udělily svými hlasy návštěvníci slavností

"O NEJMILEJŠÍ KRAJEČKU" získali:

"Kaštany" od Tobiáše Vojty (I.kategorie)

"Jelen - zlaté parohy" od Natálie Sýkorové (II. kategorie)

-------------------------------------------------

Zvláštní cenu od pořadatelů soutěžní přehlídky za výborné zpracování daného tématu si odnesla:

"Z českých luhů a hájů od Bedřicha Smetany" Markéta Fabiánková (I. kategorie)

---------------------------------------------------

Všem vítězkám GRATULUJEME!!!!

----------------------------------------------------

Ostatní soutěžní práce:

I. kategorie - dětské práce


Kateřina Kohoutová-"Květiny ve váze"         Nikol Bláhová-"Boží muka u Skaličan"          Tereza Plšková-"Bledule"

 

Eliška Sudová-"Mochomůrka"      Anna Šavrdová-"Slunečnice"      Marie Kalistová-"Březový háj"

Eliška Koščáková-"Ptactvo v létě"                 Markéta Matoušková-"Ptactvo v zimě"

 

Krisýna Vaněčková-"Holašovice"        Katerína Stachová-"Jihočeské holubičky"

Pavlína Darková-"Zvěř z našich luhů a hájů"

II. kategorie - práce dospělých

Anna Šmídová-"Hudební Praha"      Alena Košáková ml.-"Jan Werich"      Klára Klimecká-"Český lev"

 

Jarmila Chvátalová-"Menhiry u Hajan"        Petra Jahodová-"Sněžka-západ slunce"

Alena Košáková starší-"Ještěd"       Marie Jeřábková-"Kaplička sv.Antonína"

Jana Opatrná-"Chaloupky v lipovém listu"       Zdena Jankovcová-"Oživlý hradní příkop-hrad Strakonice"

Aneta Nováková-"Kaplička sv.Vavřince"        Stanislava Košáková-"Tančící dům"

Markéta Čechurová-"Kaple sv.Ivana,Sedlec u Berouna"   

Miloslava Vandrovcová-"Architektura-fauna-flora/3v1/Kostel v Paštikách"

 

© Funda.name